Esame vieno didžiausių mobilių stendų gamintojo ir tiekėjo Europoje - "Ultima Displays" partneris Lietuvoje, kuris pristato aukštos kokybės, mobilius, lengvai surenkamus parodų stendus, sieneles iš skirtingo tipo aliuminio konstrukcijų su sublimacine spauda ant specialios tamprios tekstilinės medžiagos.

Parodų stendų privalumai – paprasta surinkti, lengva transportuoti, ergonomiškas dizainas, konfigūracijų įvairovė, galimybė naudoti skirtinguose renginiuose pakeitus ar papildžius sudedamąsias dalis, arba spaudą.
 
Moduliniai stendai, pakabinami stendai, šviečiantys – LED stendai ar reklaminės (kartais vadinamos foto) sienelės ir pan. – tai renginių, konferencijų, parodų stendai, kurių konstrukcijos yra ilgalaikės ir patvarios, greita investicinė grąža. Labai paprasta atnaujinti komunikacines žinutes. Parodų stendai gali būti naudojami ir: biuruose kaip pertvaros, pardavimų vietose funkcinei erdvei formuoti, muziejuose ekspozicijų demonstravimui, teatruose kaip dekoracijos, viešosiose erdvėse žiniai perteikti ar emocijai kurti ir t.t..
 
Mūsų tikslas - gilintis į kiekvieno kliento individualius poreikius, pasiūlyti vizualizacijas, padėti pasirinkti tinkamiausią ilgalaikį sprendimą.